Provizní systém

Partnerský / provizní program LIKEWEBY.CZ je pohodlný bezplatný způsob, jak si na internetu vydělat peníze. Jako takzvaný Partner (Affiliate) propagujete na svých stránkách, e-mailech, facebooku (či jiných prostředcích), prostřednictvím bannerů, naše stránky nebo produkty.

V případě dokončené a zaplacené objednávky, která vznikne vaším odkazem, získáváte provizi ve výši 10% z celkové ceny objednávky.

Partnerem může být každý, kdo je nebo plánuje být majitelem či provozovatelem webových stránek, účtů na sociálních sítích, blogů, emailové databáze, e-mailové schránky či jiného online kanálu. Jediným omezením je, že Vám vyplatíme částky nad 500 Kč. Na tuto částky se vždy zpravidla dostanete při objednávce každé služby. Pokud ne, Vaše korunky zůstávají v trezoru a dále se sčítají. Nemusíte mít IČ, jsme schopni s Vámi uzavřít Dohodu o provedení práce.

Ve vašem založeném účtu naleznete připravené bannery (zdarma zhotovíme i jiné rozměry či barevná provedení), jejichž kód jednoduše nakopírujete na své stránky, mailu či jiného média. Současné budete na svém účtu sledovat vývoj objednávek a výši vašich provizí. Platnost odkazu, ze kterého byl učiněn vstup na naše stránky a vytvořena objednávka činí 30 dnů.

A můžeme začít